Geen categorie

Voorspeelochtend 23 maart 2024

24 maart 2024

⁠Hellen – Chevalier (F. Burgmuller)

Jing Shu – Divertimento in C gr (J . Haydn) en Etude (H. Lemoine)

Isabelle – Etude (H. Lemoine)

Gaoqi – In the fields (R. Gliër), Mars (S. Prokofiev)

Melissa – Wals op 70 no 2 in As gr (F. Chopin)

Eulabia – Etude (C. Czerny)

Tommy He – Italian Concerto BWV 971 (J. S. Bach)

Tobias Alberts – Gavotte op 32 no 3 (S. Prokofiev)

Tobias Alberts – Presto agitato, WoO 19 ( F. Mendelsshon)

Kai – Polka (P. Tchaikovsky)

Mark Hou – Inventione in C gr (J. S. Bach), Etude (C. Czerny)

Amy Jane Alberts – Gigue – English Suite 2 BWV 807 (J. S. Bach)

Amy Jane Alberts – Valse op 62 no 2 (F. Chopin)

Yifan – Juggler (W. Gillock)

Jiayue – Etude (Berkovich), Dans (A. Geodicke)

Voorspeelochtend 16 december 2023

17 december 2023

Yifan – Menuet (J. S. Bach)

Eleubia – Rondo (Kulau)

Eleubia – Wals (A. Gretchaninov)

Arina – Etude (Lemoine)

Gaoqi – Polyfoon stuk (S. Ljapoenov)

Jung Shu – Inventione (J.S. Bach)

Helen – Etude (H. Lemoine)

Melissa – Etude (H. Ravina)

Amy Jane Alberts – Bourree 1 & 2 from English suite 2 BWV 807 (J.S. Bach)

Concours “Virtuosi per musica di pianoforte”

26 november 2023

Jung Shu, Tommy en Mark hebben meegedaan aan pianoconcours “Virtuosi per musica di pianoforte” in Usti nad Labem in Tsjechië en hebben daar prijzen gewonnen.

  • Tommy: 2e prijs
  • Jung Shu: 3e prijs
  • Mark: 3e prijs

Van harte gefeliciteerd met dit mooie resultaat!

Diploma Mark - Virtuosi per musica di pianoforte
Diploma Tommy - Virtuosi per musica di pianoforte
Diploma Shi Jingshu – Virtuosi per musica di pianoforte

Voorspeelochtend 11 november 2023

12 november 2023

Tommy He – Chopin Ballade 3

Melissa – Bagatelle (Beethoven)

Tommy He – Prelude en Fuga b minor (J. S. Bach)

Jung Shu: a la gigue

Jung Shu – Sonatine (Haydn)

Mark Hou – ‘Bourree’ (J.S. Bach)

Gaoqi – Etude (Burgmüller)

Gaoqi – Etude (Czerny)

Kai – Menuet (J.S. Bach)

Voorspeelochtend 15 juli 2023

18 juli 2023

Mark Hou – J.S. Bach – ‘Bourree’

Jung Shu:

  1. Invention (J.S. Bach)
  2. A la Gigue (S. Majkapar)

Hèlén – ‘Etude’ (H. Berens)

Isabella – ‘Rondo’ (A. Diabelli)

Eulabie – Sonatine (L.van Beethoven)

Noa:

  1. Noa – Etude (H. Lemoine)
  2. Wals (N. Rakov)

Tobias Alberts:

  1. ‘Variations on a theme from Mozart’ (F. Kuhlau)
  2. Visions Fugutives (S. Prokovief)

Sebastian – ‘Tekenfilm’ (S. Slonimsky)

Amy Jane Alberts:

  1. Sonata no 40 (J. Haydn)
  2. Mazurka op 3 no 6 (Scriabin)

Tommy He – Sonata no. 6 part 2 (L. van Beethoven)

Tobias en Amy Jane in ‘Podia Klassiek’

27 juni 2023

Op 4 juni j.l. speelden Tobias en Amy Jane Alberts bij ‘Podia klassiek‘ in Den Bosch. Hieronder zijn de optredens te zien.

Tobias & Amy Jane – Italian Polka (S. Rachmaninov)

Tobias

Gavotte, Gigue French from suite 4 BWV 815 (J. S. Bach)

Sonate no 19 part 2 (L. van Beethoven)

Lieder ohne worte (spinnerlied) op 67 no 4 (F. Mendelssohn)

Amy Jane

Allemande, Courante from English suite 2 BWV 807 (J. S. Bach)

Trois ecossaies op 72 no 3 (F. Chopin)

Fantasie g-moll (S. Rachmaninoff)

Tommy He & Mark Hou in ‘Podia-Klassiek’

28 maart 2023

On Sunday, March 26, Tommy He played his first solo recital at “Podia-Klassiek“. His younger brother Mark provided the prelude.

This was the full program of Tommy’s recital:

  • Prelude en Fuga in b-flat (J.S. Bach)
  • Sonate no. 2 in A major (4 parts) (L. van Beethoven)
    — intermission —
  • ‘Rondo Capriccioso’ op. 14 (F. Mendelssohn)
  • 2 pieces from R. Schumann
  • Nocturne in Es major op 9 (F. Chopin)
  • Etudes op. 10 no 4 and 12 (F. Chopin)

Sebastián Lacina wint 1e prijs ‘Jugend musiziert’

25 januari 2023

Sebastián Lacina heeft afgelopen weekend de 1ste prijs gewonnen (met 23 punten uit 25) tijdens ‘Jugend musiziert’ in Lingen, Niedersaksen. Wij feliciteren Sebastián van harte met deze mooie prestatie!

Hieronder is een van zijn gespeelde werken te bekijken.

Voorspeelochtend juni/juli 2022

2 juli 2022

Vandaag en vorige week speelden de leerlingen het geleerde werk van de afgelopen weken.

Tommy He – Chopin Etude op. 10 no. 12 in C-Minor ‘Revolutionary’ 

Mark Hou

Amy Jane Alberts

  1. Sonate K35, L386 (D. Scarlatti)
  2. Sonate K408, L346 (D. Scarlatti)

Tobias Alberts – Sonata no 36 scherzando (J. Haydn)

Ridder in de orde van Oranje-Nassau

15 mei 2022

Tijdens de finale van de 11e editie van het International Piano Concours is Michail Markov benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau. Hieronder het artikel uit de krant.
Zie hier de link naar het artikel in de Tubantia.

Michail Markov tijdens de finale van het 11e pianoconcours in Enschede, 7 mei 2022